Bivša zadrugarka Dragana Mitar, koja je bila jedan od najzapaženijih učesnika treće sezone “Zadruge” zbog svoje afere sa Edisom Fetićem, večeras će gostovati u emisiji “Pitanja gledalaca”, gde će se prvi put posle raskida sresti sa svojim bivšim partnerom.
Neposredno pred zajedničko gostovanje s njim, ona se oglasila i otkrila da li su se u međuvremenu čuli i da li se išta u njihovom odnosu promenilo.
“Nismo se čuli otkako sam objavila onu poruku da nismo zajedno. Dogovorili smo se da je tako najbolje i, pravo da vam kažem, ja sam mnogo bolje od kako sam donela tu odluku, osećam se dosta rasterećeno i mnogo bolje nego ranije. Večeras ćemo se u emisiji sresti prvi put nakon finala”, rekla je Dragana za Alo, pa otkrila kako planira da večeras postupa sa Edisom.
“Neću razgovarati sa njim van studija, mislim da nema potrebe za tim. Kada nismo razgovarali kada je trebalo, zašto bismo večeras, svako treba da ide za svojim ciljevima, a mi se razilazimo po pitanju mnogih stvari”, izjavila je Mitrova.
“Upravo se vraćam sa šminkanja za večerašnju emisiju, tu sam sa Jocom, uživamo zajeno, nadoknađujemo vreme koje nismo proveli zajedno. Iznajmila sam stan, pa sam ovih dana imala puno posla oko toga, a sada me očekuje i novo ročište povodom razvoda”, kaže Dragana i tvrdi da ne planira da uđe u novu sezonu “Zadruge”.
“Iskeno ne bih volela da uđem u novu sezonu, jer imam toliko poslova koje ovde moram da završim, prvenstveno da se razvedem i da se posvetim karijeri. Ukoliko iskrsne baš dobra ponuda, ali zaista ne razmišljam u tom pravcu”, rekla je Dragana.







Komentari (0)