NASTAVLJEN niz dobrih rezultata: Atalanta nezaustavljiva posle nastavka prvenstva (VIDEO+FOTO)

Tim iz Bergama upisao je desetu pobedu u nizu u svim takmičenjima u kojima nastupa

Foto/Tanjug/Giuseppe Zanardelli/LaPresse via AP

Fudbaleri Atalante pobedili su kao domaćini Napoli sa 2:0, u utakmici 29. kola Serije A.

Susret je odlučen početkom drugog poluvremena kada je domaći tim postigao oba pogotka. Atalanta je do prednosti došla u 47. minutu preko Marija Pašalića.

Osam minuta kasnije prednost svoje ekipe duplirao je Robin Gosens. Napoli je do kraja meča imao nekoliko odličnih prilika, pa čak i poništen gol u 81. minutu, ali promene rezultata nije bilo.

Atalanta je nastavila niz dobrih rezultata i posle 18. pobede ima 60 bodova na četvrtom mestu na tabeli, dok je Napoli pretrpeo 10. poraz i sada je trenutno šesti na tabeli sa 45 osvojenih bodova.