Gledaoci pitali Lunu i Marka o oralnom zadovoljavanju: Normalno je da radiš te stvari (VIDEO)

Iskrena je bila Luna...

Instalirajte našu iOS ili Android aplikaciju
foto:ScreenShot YouTube

Marku Miljkoviću je postavljeno pitanje u emisiji “Pitanja gledalaca” vezano za intimne odnose sa Lunom.

Majka Mirka Gavrića o HORORU zadrugarke: “Anabela je bila IZOBLIČENA, stavljala sam joj obloge!”

“Marko, zašto kanališ Lunu i odvodiš je u tuš kabinu da te oralno zadovoljava, na tvoju inicijativu?”, glasilo je pitanje.

“Dragi gledaoci, samo se vi oralno zadovoljavajte”, provocirao je Miljković.

“Ja sam već rekla da ja sa svojim dečkom mogu da radim šta hoću, ja to radim u tuš kabini, to je jedina naša intima koju niko ne vidi, normalno je da kad imaš sa nekim strast, radiš te stvari”, dodala je Luna.

Maja Marinković je zatim dobila pitanje da prokomentariše Draganu Mitar i Lunu kao rijaliti ljubavnice.

“Ja se ne upoređujem ni sa kim, ja sam rekla da savete ne uzimam zdravo za gotovo. Luna je prema meni ispala čovek, jer sam je ja osuđivala mesecima. Sa Draganom sam ovde jako dobro i uvek me je ispoštovala, to je to, ne znam šta da dodam”, rekla je Maja.

Izvor: Objektiv.rs, Alo

Komentari (0)

    Trenutno nema komentara. Budite prvi koji će komentarisati!

Ostavite komentar