Srebro za Srbiju usred Zagreba: Angelina druga na čuvenom mitingu

Topić je preskočila 1,95 metara, kao i Australijanka Elenor Paterson pa su njih dve podelile drugo mesto

Instalirajte našu iOS ili Android aplikaciju
Foto: Printscreen/youtube/ World Athletics

Srpska atletičarka Angelina Topić zauzela je drugo mesto na Memorijalu “Boris Hanžeković” u Zagrebu

Angelina je sa preskočenih 1.95 uspela da dođe do srebrne medalje na Memorijalu “Boris Hanžeković” u Zagrebu.

Nakon što je zauzela treće mesto na Dijamantskoj ligi u Rabatu, odnosno drugo u nadmetanju u Atini, sada se ponovo popela na drugu poziciju, pa se tako okitila srebrnom medaljom.

Topić je preskočila 1,95 metara, kao i Australijanka Elenor Paterson pa su njih dve podelile drugo mesto.

Srpska atletičarka je preskočila 1,85 metara; 1,90; 1,93 i 1,95, a na 1,99 je tri puta bila neuspešna.

Prvo mesto osvojila je Ukrajinka Jaroslava Mahučih iz Ukrajine sa 1,97 metara.

BONUS VIDEO:

Izvor: Objektiv.rs

Komentari (0)

    Trenutno nema komentara. Budite prvi koji će komentarisati!

Ostavite komentar