Spektakl u najavi: Kejti Peri peva na otvaranju Svetskog prvenstva u fudbalu

Kanadske zvezde Majkl Buble i Alanis Moriset nastupiće u Torontu pre meča sa Bosnom i Hercegovinom

Instalirajte našu iOS ili Android aplikaciju
Foto: Youtube/ TheEllenShow

FIFA je potvrdila da će pop zvezda Kejti Peri predvoditi muzički spektakl 12. juna na SoFi stadionu u Inglvudu, uoči prvog duela selekcije SAD na Mundijalu 2026. godine.

Na ceremoniji pre susreta Amerike i Paragvaja pridružiće joj se reperi Fjučer i Rema, pevačice Anita, Tajla i Lisa, uz nastup di-džeja Sandžoja, javlja agencija AP.

Svetska kuća fudbala objavila je plan zabavnih manifestacija za sve tri države domaćine ovog istorijskog turnira koji će okupiti ukupno 48 nacionalnih timova. Otvaranje šampionata 11. juna na „Asteka” stadionu, pred meč Meksika i Južne Afrike, obeležiće Tajla, Džej Balvin, Belinda, Mana i drugi popularni latinoamerički izvođači.

Istovremeno, kanadske zvezde Majkl Buble i Alanis Moriset nastupiće u Torontu pre meča sa Bosnom i Hercegovinom, uz podršku Alesije Kare i Džesi Rejez na BMO Fildu. Svi svečani programi planirani su da otpočnu tačno sat i po vremena pre prvog sudijskog zvižduka.

Predstojeće Svetsko prvenstvo 2026. biće 23. po redu, a zajednički ga organizuju SAD, Kanada i Meksiko u periodu od 11. juna do 19. jula te godine. Domaćini turnira biće 16 gradova, a čak 78 mečeva ugostiće stadioni širom Amerike, dok će se u Meksiku i Kanadi odigrati po 13 fudbalskih utakmica.

BONUS VIDEO:

Izvor: Objektiv.rs

Komentari (0)

    Trenutno nema komentara. Budite prvi koji će komentarisati!

Ostavite komentar