Kraj svih nagađanja: Micić presekao i izabrao klub za narednu sezonu

Srpski košarkaš nastaviće saradnju sa ekipom iz Tel Aviva

Instalirajte našu iOS ili Android aplikaciju
Foto: Printscreen/Youtube/euroleague

Prema poslednjim informacijama koje dolaze iz Izraela, Vasilije Micić će i naredne sezone nositi dres Hapoela.

Srpski košarkaš koji je najplaćeniji igrač evropske košarke, nastaviće saradnju sa ekipom iz Tel Aviva uprkos eliminaciji iz Evrolige u plej-ofu ove sezone od Real Madrida.

Ove sezone je Vasilije Micić prosečno beležio 11,5 poena uz 4,2 asistencija i 2,8 poena po utakmici što je bilo dovoljno da ubedi čelnike izraelskog tima da ga zadrže u timu.

Hapoel paralelno radi i na zadržavanju okosnice tima za narednu sezonu. Elajdža Brajant je već produžio saradnju sa klubom, dok se uskoro očekuje da nove ugovore potpišu i Den Oturu, kao i Tai Odijase.

Kada je reč o odlascima izvesno je da Džonatan Motli, kao i Jam Madar sledeće sezone neće ostati u timu Hapoela.

BONUS VIDEO:

 

Izvor: Objektiv.rs

Komentari (0)

    Trenutno nema komentara. Budite prvi koji će komentarisati!

Ostavite komentar