Kameron Dijaz postala treći put mama u 54. godini

Kameron i Bendži su u braku već 11 godina

Instalirajte našu iOS ili Android aplikaciju
Foto: Printscreen/Youtube/@WalkofLifeHwd

Kameron Dijaz dobila je svoje treće dete u 54. godini, a srećne vesti je podelio njen suprug na društvenim mrežama.

Holivudska glumica Kameron Dijaz (53) i njen suprug Bendži Maden, postali su roditelji treći put. Vest o tome podelio je Bendži na Instagramu uz opis u kom je otkrio kako se osećaju, ali i koje ime su odabrali za dečaka.

“Kameron i ja smo srećni, uzbuđeni i tako blagosloveni. Na svet je stiglo naše treće dete, Nautas. Volimo život sa našom porodicom. Naša deca su srećna i zdrava, a mi smo zahvalni”, napisao je on ispod objave.

Kameron i Bendži su u braku već 11 godina i zajedno imaju dvoje starije dece koju su dobili preko surogat majke. Iako zvanično nije potvrđeno, pretpostavlja se da su i trečeg dečaka dobili na isti način.

Ime Nautas se prevodi kao “mornar” ili “putnik”.

Kameron Dijaz je u prošlosti često šokirala izjavama u kojima je isticala kako “živi kao zver”, pauzu od glume i crvenog tepiha je nedavno prekinula i prošle godine sve oduševila na promociji filma “Back in action”.

BONUS VIDEO:

Izvor: Objektiv.rs

Komentari (0)

    Trenutno nema komentara. Budite prvi koji će komentarisati!

Ostavite komentar