Tramp: “U čast britanskog kralja i kraljice ukinuću carine na škotski viski”

Dodao je da su "ljudi to želeli već dugo"

Instalirajte našu iOS ili Android aplikaciju
Foto: Printscreen Youtube/POLITICO

Američki predsednik Donald Tramp saopštio je danas da će u čast britanskog kralja Čarlsa III i kraljice Kamile ukinuti carine i ograničenja na škotski viski.

“U čast kralja i kraljice Ujedinjenog Kraljevstva, koji su upravo napustili Belu kuću i uskoro se vraćaju u svoju divnu zemlju, ukinuću carine na viski i ograničenja koja se odnose na mogućnost Škotske da sarađuje sa Komonveltom Kentakija u vezi sa viskijem i burbonom, dve veoma važne industrije i u Škotskoj i u Kentakiju”, naveo je Tramp objavi na društvenoj mreži Truth Social.

Dodao je da su “ljudi to želeli već dugo” jer je postojala velika međudržavna trgovina, posebno u vezi sa korišćenim drvenim buradima
On je naveo da su kralj Čarls III i kraljica Kamila jedini koji su mogli da ga nateraju da donese ovakvu odluku.

“Kralj i kraljica su me naterali da uradim nešto što niko drugi ne bi mogao, a da me gotovo nisu ni pitali. Divna mi je čast što su oboje posetili SAD”, poručio je Tramp.

BONUS VIDEO:

Izvor: Objektiv.rs

Komentari (0)

    Trenutno nema komentara. Budite prvi koji će komentarisati!

Ostavite komentar