To može samo ona: Mira doživela slom na terenu, pa pobedila (VIDEO)

Nakon suza i besa usledio je hladnokrvan taj-brejk

Instalirajte našu iOS ili Android aplikaciju
Foto: Printscreen/WTA

Mira Andrejeva je u osmini finala Madrida pokazala dva različita lica – kao šampionka koja odbija poraz, ali i kao devojka koja gubi nadu na terenu. Iako je u odlučujućem setu protiv Ane Bondar ispustila ogromnih 5:1, dozvolivši protivnici da preokrene na 6:5, Ruskinja je pokazala neverovatnu mentalnu snagu baš kada je delovalo da je sve izgubljeno.

Svet su obišle njene teške reči upućene stručnom štabu:

– Nisam šampion, ja sam obična šala.

Scenu pogledajte OVDE.

Ipak, nakon suza i besa usledio je hladnokrvan taj-brejk. Posle tri sata iscrpljujuće borbe, Mira je slavila rezultatom 6:7, 6:3, 7:6 i zakazala duel sa Lejlom Fernandez. Ispostavilo se da je ovaj emotivni izduvni ventil bio upravo ono što joj je trebalo da pronađe put do trijumfa.

BONUS VIDEO:

Izvor: Objektiv.rs

Komentari (0)

    Trenutno nema komentara. Budite prvi koji će komentarisati!

Ostavite komentar