Severina Kojić, koja je već pet godina u braku sa Igorom Kojićem, sinom pevača Dragana Kojića Kebe, ima i druge bitne muškarce u životu i to ne krije.
Naime, ona je na na društvenim mrežama sinoć čestitala rođendan svom PR-u i bliskom prijatelju Davoru Grginu.
To je uradila objavivši na svom profilu na Instagramu nekoliko fotografija na kojima su njih dvoje, a u okviru objave ispisala je čestitku.
“Koliko sam se s tobom nasmejala i koliko se svaki put obradujem kad te vidim… Jer neki se ljudi moraju voleti. Sretan rođendan, prijatelju”, piše pored četiri objavljene fotografije.
Posle svega što je Severina preživela u poslednjih nekoliko nedelja u borbi da vidi svog sina Aleksandra tokom vanrednog stanja, osmeh na njenom licu bio je osveženje za obožavoce koji je prate na ovoj društvenoj mreži.
Pratite nas i putem iOS i android aplikacije – Objektiv.rs







Komentari (0)