Bonga pred meč sa Srbijom: “Svi znamo koliko je Jokić dobar, a tu su i mnogo dobri igrači”

Isak Bonga, reprezentativac Nemačke, govorio je o duelu sa Srbijom

Instalirajte našu iOS ili Android aplikaciju
Foto: KK Partizan/Dragana Stjepanović

Košarkaši Nemačke su uspeli da pobede Tursku posle dosta drame i zakažu duel sa Srbijom koja je nešto kasnije pregazila Češku u SAP Gardenu u Minhenu.

Krilni košarkaš Partizana i reprezentativac Nemačke je nakon pobede nad Turskom i pred meč sa Srbijom rekao:

“Svi znamo da on ima mnogo kvaliteta i svi znamo koliko je dobar Jokić. Ali čak i ako ga izuzmemo, oni i dalje imaju mnogo, mnogo dobrih igrača. Za nas je najvažnije da budemo dobro fokusirani sa naše strane”, rekao je Bonga.

Sve ove utakmice su pripreme za Evrobasket koji se igra od 27. avgusta do 14. septembra.

“Generalno, mnogi ljudi kažu da će ovo biti najbolji turnir u istoriji Eurobasketa. Mislim, prethodni turniri su zaista bili neverovatni. A sada imamo turnir sa mnogo, mnogo dobrih timova. Ali mislim da su oni više kao tim. Siguran sam da ćemo videti turnir na zaista visokom nivou”, rekao je Isak Bonga.

Izvor: Objektiv.rs

Komentari (0)

    Trenutno nema komentara. Budite prvi koji će komentarisati!

Ostavite komentar