Oglasilo se Tužilaštvo u Ubu o nestanku male Dunje: Ispituju se sve okolnosti

Biće ispitani uslovi u kojima deca žive, eventualno zlostavljanje i zanemarivanje dece

Instalirajte našu iOS ili Android aplikaciju
Foto: MUP

Tužilaštvo u Ubu istražuje slučaj nestanka dvogodišnje devojčice Dunje Marković, saznaju mediji. Ispituju se uslovi u kojim živi devojčica, ali i još nekoliko stvari.

Povodom nestanka maloletne Dunje Marković, od strane ovog tužilaštva, nadležne Policijske stanice u Ubu i Centra za socijalni rad “Ub” vrše se provere i prikupljaju obaveštenja na okolnosti porodičnih odnosa u porodici maloletne devojčice, kažu za “Blic” u Osnovnom javnom tužilaštvu u Ubu.

Kako se navodi, biće ispitani uslovi u kojima deca žive, eventualno zlostavljanje i zanemarivanje dece.

“Takođe biće ispitane sve okolnosti kritičnog događaja, nakon čega će biće doneta odluka o krivičnom gonjenju”, navodi se u tužilaštvu za Blic.

Nestala devojčica Dunja Marković (2) iz Uba, pronađena je jutros. Nestala je u ponedeljak poslepodne u Ubu dok se igrala sa braćom i sestrama ispred porodične kuće.

U potragu za devojčicom uključena je bila cela Srbija, a sinoć je treći put od početka primene aktiviran sistem Pronađi me.

 

Izvor: Blic

Komentari (0)

Ostavite komentar

    Trenutno nema komentara. Budite prvi koji će komentarisati!