Loše vesti za Armani: Nibo van parketa 4 meseca

Nibo je zbog problema sa povredama ove sezone odigrao samo četiri meča

Instalirajte našu iOS ili Android aplikaciju
Printscreen/Youtube/Olimpia MilanoTV

Košarkaš Armanija Džoš Nibo pauziraće najmanje 4 meseca zbog povrede desne ruke navodi se u saopštenju milanskog kluba.

Kako piše na sajtu italijanskog kluba, 27-godišnji Amerikanac koji igra za reprezentaciju Slovenije, neće moći da pomogne saigračima najmanje u naredna četiri meseca.

Navodi se da je bivši košarkaš Makabija bio na dodatnim lekarskim pregledima koji su potvrdili da je povreda koju je doživeo 20. decembra u meču protiv Bajerna teže prirode i da će rehabilitacija potrajati mesecima.

Nibo je zbog problema sa povredama ove sezone odigrao samo četiri meča u Evroligi za Armani, a imaće šansu da se vrati na teren u elitnom takmičenju i pre kraja sezone samo ukoliko klub iz Milana obezbedi plasman na Fajnal For u Abu Dabiju od 23. do 25. maja.

Armani Milano se trenutno nalazi na 9. mestu na tabeli Evrolige sa učinkom 11-9.

Izvor: Objektiv.rs

Komentari (0)

Ostavite komentar

    Trenutno nema komentara. Budite prvi koji će komentarisati!