Arapske pare odbijene, poruka Evrolige jasna – Beograd domaćin F4

Beograd je u dva navrata bio domaćin F4 - 2018. kada je titulu osvojio Real Madrid i 2022. kada je najbolji bio Efes

Instalirajte našu iOS ili Android aplikaciju
Foto: printscreen/SK

Fajnal-for Evrolige za sezonu 2024/25 po svemu sudeći održaće se u Beogradu.

Nakon najskorijeg vlasničkog sastanka Evroliga je odbacila Abu Dabi koji je takođe bio kandidat i Beograd je ostao jedini kandidat za organizaciju završnog turnira – javlja grčki Sport 24.

Konačna odluka još uvek nije donešena, a navodi se da će se sve znati do 15. novembra. Tada će se i zvanično izdrati saopštenje da će Beogradi biti domaćin završnog turnira u 2025. godini.

Ujedinjeni Arapski Emirati su ponudili 75 miliona evra za tri godine, ali na kraju ni toliki novac nije bio dovoljan da se pobedi tradicija i mesto na kome su se igrali neki od najboljih mečeva u istoriji sporta.

Većina evroligaša, koji čine vlasnike elitnog takmičenja, glasalo je da Beograd bude domaćin F4 2025.

Podsećanja radi, Beograd i Arena su u dva navrata bili domaćini F4 Evrolige i to 2018. kada je trofej podigao Real Madrid i 2022. kada je najbolji bio Anadolu Efes.

 

Izvor: Objektiv.rs

Komentari (0)

    Trenutno nema komentara. Budite prvi koji će komentarisati!

Ostavite komentar