Ministarka Đedović Handanović od 9:30 odgovara na sva pitanja o projektu “Jadar”: Pozovite ovaj broj

"Smanjimo dezinformacije i osigurajmo da ste uvek u toku sa pravim podacima!", napisala je juče ministarka na svom Instagram profilu

Instalirajte našu iOS ili Android aplikaciju
Foto:printscreen/[email protected]

Ministarka rudarstva i energetike Dubravka Đedović Handanović objavila je sinoć na svom Instagram nalogu za sve zainteresovane u vezi projekta “Jadar”, da pozovu broj telefona koji se nalazi u opisu posta i da će ona odgovarati na sva postavljena pitanja u vezi projekta.

– Dragi građani, sutra (26. avgust) od 9:30 odgovaram na sva vaša pitanja u vezi sa projektom “Jadar”. – 0800/37-37-37 – Smanjimo dezinformacije i osigurajmo da ste uvek u toku sa pravim podacima! – napisala je ministarka na svom Instagram profilu.

Izvor: Objektiv.rs

Komentari (0)

    Trenutno nema komentara. Budite prvi koji će komentarisati!

Ostavite komentar