I ove godine u isčekivanju smo Digital Labin konferencije koja sledećeg vikenda u mali rudarski grad na istočnu obalu Istre dovodi svetska imena. Međunarodna konferencija za digitalne dizajnere i developere, labinske kompanije Lloyds digital, održaće se 22. i 23. septembra, stoga, ukoliko već niste, zgrabite svoju kartu danas, jer ovo je poslednja šansa!

Dva dana posvećena učenju, razmeni iskustava, usvajanju najnovijih trendova, stvaranju novih poznanstava i poslovnih veza, uživanju, zabavi, te gastronomskim poslasticama – sve to nudi Digital Labin.
Ovogodišnja konferencija donosi značajna proširenja, koja je čine još zanimljivijom. Umesto tradicionalnog programa, konferencija će se održati na čak tri različite pozornice: Design, Dev&Data, te najnovija dodatna inovacija, PM&Bizz Dev Track. Ove raznolike pozornice omogućiće globalnim stručnjacima da podstaknu sve učesnike na kreativno razmišljanje,
izazovu ih da razmišljaju izvan ustaljenih okvira i inspirišu ih da stvaraju inovativna rešenja s optimističnim pogledom na budućnost.

S otvaranjem tri tracka, Digital Labin postaje idealno mesto za sve koji se bave razvojem digitalnih proizvoda. Svaki član tima, bez obzira na svoju ulogu, pronaći će nešto što će ga inspirisati i obogatiti njegovo iskustvo na konferenciji.
Digital Labin na konferenciju dovodi neke od najvećih stručnjaka IT industrije, pa će tako na tri tracka zasijati neke od najsvetlijih zvezda IT scene, obećavajući posetiteljima nezaboravno iskustvo. Na Design tracku, kreativna vizionarka Sofia Papadopoulou, motion designer Anton Radačić iz renomiranog i svakom ljubitelju fudbala poznatog – Sofascorea, koji će približiti svoj način rada svim posetiteljima, te im pokazati kako učiniti da se mašta pretvori u stvarnost.
Na Dev&Data i PM&Bizz tracku, tu su vodeći hrvatski stručnjaci poput Ivana Burazina, koji se može pohvaliti svojom novom titulom suosnivača kompanije Daytona te Luka Filipan iz Porsche Digitala, nositelja prestižnih nagrada u projekt menadžmentu, koji će i pružiti posetiocima jedinstven uvid u najsavremenije tehnološke trendove.

Celu listu speakera i program konferencije možete pogledati na linku.
Takođe, ove godine posetioce očekuje još jedna novost – po prvi put održaće se čak tri premium Masterclassa, koje će voditi neki od najsjajnijih umova u industriji. Prepustite se genijalnim tandemima poput Jérémyja Miniéa i Devena Carona iz kanadske kompanije Locomotive ili vizionarki Ilayde Küçükosmanoğlu iz holandske kompanije DEPT. A to nije sve – hrvatski eksperti, poput Josipa Osrečkog i Nikole Marijanovića iz kompanije Devōt, pružitće vam neverovatno iskustvo i znanje, kao i najmlađi voditelj ovogodišnjeg Masterclassa – Uroš Mikić iz kompanije Flow Ninja.
Ovogodišnju konferenciju vodiće poznati voditelji Iva Šulentić, Ivan Šarić te Maja Ciglenečki, što daje sigurnost da će biti zabavno, dinamično i nezaboravno iskustvo.

Raspored konferencije i karta lokacije događanja dostupni su na službenoj web stranici Digitala Labina, omogućavajući svakom posjetitelju unaprijed planiranje i bolju navigaciju tokom događaja. Kotizacije, kao i sve dodatne informacije o lokaciji, smeštaju, programu i radionicama, dostupne su na web stranici – neke od radionica već su rasprodane, dok je broj karata za drugi dan konferencije limitiran.
Nakon dnevnih aktivnosti, posetioce očekuje uživanje u najboljim istarskim specijalitetima, vinima i pivu. I da bi se noći Digital Labina pretvorile u nezaboravno iskustvo, priređeni su spektakularni afterpartyji koji će držati sve na nogama do kasno u noć.Pripreme su u punom jeku, Labin već sad poprima ružičastu boju, a zasijaće u punom sjaju sledećih 10 dana sinergijom ekipe iz Lloyds digitala, Sonoluxa te Levela52.
Digital Labin 2023. i ove godine održava se pod pokroviteljstvom Grada Labina, Turističke zajednice Labin Rabac te Turističke zajednice Istarske Županije.
Digital Labin je mesto gde se znanje otkriva iza svakog koda, a svaki kod nosi tajnu velikog uspjeha. Pridružite nam se i zajedno istražujmo nove dubine digitalne kreativnosti i inovacija.

Komentari (0)