Eksplozija u komšiluku: Tresao se šoping centar

Brzom akcijom policije otkriveno je ko najverovatnije stoji iza zlodela

Instalirajte našu iOS ili Android aplikaciju
Foto: printscreen

U blizini upravne zgrade šoping centra na Pećinama u Rijeci noćas je odjeknula eksplozija, a policija je uhapsila dve osobe koje povezuje sa serijom postavljenih eksplozivnih naprava na području tog grada.

U eksploziji nije bilo povređenih, saopštila je Policijska uprava primorsko-goranska, preneo je Index.hr.

Neposredno pre tog događaja, oko ponoći policija je ispred trgovačkog centra na području Kostrene zatekla nemačkog i hrvatskog državljanina, koji su tamo ostavili eksplozivnu napravu. Oni su uhapšeni i privedeni u policijsku stanicu, navela je policija.

Osumnjičeni su imali i treću napravu, a sve se dovodi u vezu s eksplozijom od 21. maja na području trgovačkog centra na Vežici u Rijeci, kada je usled aktiviranja nepoznate eksplozivne naprave oštećeno staklo na vratima trgovačkog centra. Ministar unutrašnjih poslova Davor Božinović zahvalio je policiji na brzoj akciji.

Izvor: Index.hr

Komentari (0)

Ostavite komentar

    Trenutno nema komentara. Budite prvi koji će komentarisati!