NI GOL IZ KORNERA NIJE VREDEO ČUKI! Zvezdi Kup i treća dupla kruna u nizu! (VIDEO)

Fudbaleri Crvene zvezde osvojili su Kup Srbije. Zvezda je u finalu savladala Čukarički rezultatom 2:1

FK Crvena zvezda

Crveno-beli su tako treći put osvojili duplu krunu i ušli u istoriju kluba i srpskog fudbala.

Gledali smo izuzetno zanimljivo prvo poluvreme.

Zvezda je bolje ušla u meč napadala i činilo se da će brzo slomiti otpor ekipe sa Banovog brda.

A onda potpuni šok.

Najpre velika šansa za Čukarički u 20. minutu, ali od svega samo korner.

A iz kornera spektakularan golom Marka Docića koji je uhvatio na spavanju Borjana.

Zvezdi je trebalo neko vreme da se oporavi od šoka, a onda u finišu poluvremenu, žestok pritisak crveno-belih.

Ređale su se šanse pred golom gostiju, ali Ivanić, Bukari, Katai, Eraković, Dragović, nisu uspeli da savldaju Belića

Zvezda je nastavila sa pritiskom i u nastavku.

Inicijativa se isplatila u 61. minutu, kada je Pešić glavom matirao Belića.

A potpuni preokret desio se u 76. minutu kada je Pešić ponovo sjajno reagovao i matirao Belića rezantnim udarcem.

Do kraja meča bilo je prilika na obe strane ali nije bilo promene rezultata.

Zvezda je zasluženo slavila u sjajnom meču.