Jokić je odigrao još jedan fantastičan meč zahvaljujući čemu je obezbedio i tripl-dabl prosek tokom duela sa Sansima. Tako je postao prvi igrač posle 60 godina koji je u pobedničkoj seriji došao do takvog učinka.
Novinar ga je na konferenciji pitao da li je jedan momak iz Sombora očekivao da će dogurati do tolikih visina.
– Ne, nisam ni mogao da zamislim. Da budem iskren, nisam verovao ni da ću igrati NBA niti da se takmičim kao svaki drugi atleta u ligi. Ali eto, desilo se i drago mi je – prokomentarisao je Jokić, a zatim “svetlo” usmerio na čitav tim:
– Srećan sam što moj tim pobeđuje. Napredujemo već pet godina i svaki put prikazujemo nešto novo. Neverovatno je biti deo ovog puta, ove grupe momaka i mislim da možemo da uradimo nešto dobro – izjavio je Nikola Jokić.
Denver će u finalu igrati sa boljim iz serije Lejkersa i Voriorsa, u kojoj tim iz Los Anđelesa vodi 3-2.







Komentari (0)