Zlata vredna pobeda Vojvodine: “Lale” savladale Čukarički i uključile se u trku za Evropu!

Uzbudljiva utakmica je viđena u Novom Sadu

Fudbaleri Vojvodine pobedili su danas u Novom Sadu ekipu Čukaričkog sa 3:2, u utakmici 26. kola Superlige Srbije.

Vojvodina je posle prvog poluvremena imala vođstvo od 2:0 do kojeg je stigla golovima Dejan Zukića u petom i Uroša Nikolića u 14. minutu.

Čukarički je u nastavku stigao do izjednačenja, a strelci su bili Nemanja Tošić u 66. i Radovan Pankov u 72. minutu, da bi pobedu domaćem timu doneo Milan Lazarević deset minuta kasnije.

Tim sa Banovog brda je treći na tabeli domaćeg šampionata sa 50 bodova, dok je Vojvodina trenutno peta sa četiri boda manje.

Fudbaleri Vojvodine će u narednom kolu Super lige Srbije gostovati Javoru, dok će Čukarički dočekati Voždovac.