Jokić nastavlja sa MVP partijama: Veliki preokret Denvera, Srbinu asistencija falila za tripl dabl

Dvostruki MVP NBA lige je i ovoga puta igrao za svoj tim

Instalirajte našu iOS ili Android aplikaciju
Foto: Tanjug/AP/David Zalubowski

Košarkaši Denver Nagetsa upisali su i četvrti vezani trijumf pošto su na svom parketu, posle preokreta, savladali Toronto Raptorse 118:113, a novu blistavu partiju prikazao je srpski košarkaš Nikola Jokić.

Dvostruki MVP NBA lige je i ovoga puta igrao za svoj tim, a meč je završio sa 17 poena, 13 skokova i 9 asistencija. Tako, Nikoli je samo jedno dodavanje nedostajalo da nastavi neverovatan niz tripl-dabl učinaka.

Koliko je Jokić bio dominantan i na ovom susretu, vidi se po tome što je pogodio svih 6 slobodnih bacanja, uz to, precizan je bio za tri poena iz jedinog upućenog šuta, dok je za dva poena šutirao pet od osam.

Glavne konce u ekipi Denvera preuzeo je šuterski Džamal Marej sa 24 poena uz pet asistencija, Porter je imao 20 poena i pet skokova, Gordon 19 poena, šest skokova i pet asistencija.

VanVlit je predvodio Reptorse sa 21 poenom uz 14 asistencija, Sijakam je imao 19, a Peltl 18 poena i devet skokova.

Ovo je Denveru 46. pobeda u sezoni i jedini je sa ovim učinkom na Zapadu. Uz njih Milvoki ima isti učinak, dok Boston ima 45 pobeda u Istočnoj konferenciji.

Bonus video:

Izvor: Objektiv.rs

Komentari (0)

    Trenutno nema komentara. Budite prvi koji će komentarisati!

Ostavite komentar