Trener fudbalera Partizana Gordan Petrić odmah po završetku meča sa Šerifom i ispadanja iz Lige konferencija u šesnaestini finala dao je izjavu za TV Arena sport.
– Nismo bili dovoljno dobri. Imali smo neke šanse koje nismo mogli da realizujemo. Posle prvog gola smo pali, a posle drugog smo baš pali psihički.
Da li je Šerif nečim iznenadio crno-bele?
– Nije. Kažem da smo bili bolji u prvom poluvremenu, a primili smo golove iz grešaka kakve ne bi smele da se dešavaju u ovakvom takmičenju.
Nema razloga za zadovoljstvo, ali da li mogu da se izvuku pouke – kako dalje?
– Imamo već utakmicu protiv Kragujevca za vikend. A šta raditi u junu zavisi i od mnogo stvari, i od ljudi u klubu i od nas trenera. Porazi se dešavaju, nismo bili dovoljno dobri, te nismo prošli.
Bonus video:







Komentari (0)