Najveći um na planeti kupuje velikana: Slavni genijalac hoće Mančester junajted?

Od malena je veliki navijač "crvenih đavola"

Instalirajte našu iOS ili Android aplikaciju
Foto: Tanjug/AP

Klub sa Old Traforda je dao nezvanični rok da se ponude pošalju do petka i veruje se da će to biti slučaj.

Kako je preneo Blumberg, ljudi koji su bliski čitavom procesu tvrde da će potencijalni kupci poslati prvu ponudu do kraja nedelje, a stručnjaci iz Katar Investment grupe pomažu u pripremi iste.

Ostrvska štampa je tokom dana objavila da situaciju pažljivo prati i poznati biznismen Elon Mask, koji je od dečačkih dana navijač Mančester junajteda.

Iako je on letos na Tviteru rekao kako se šalio da će kupiti klub, izvori bliski vlasniku “Tesle” kažu da on pažljivo razmatra sve opcije.

Takođe, vlasnik Ineosa Džim Retklif, takođe navijač Mančester junajteda, planira da izađe sa svojom ponudom, ali se veruje da on nije spreman da ide sa sumom od preko pet milijardi evra.

BONUS VIDEO:

Počast nastradalima: Minut ćutanja za žrtve zemljotresa u Turskoj i Siriji uoči mečeva LŠ, LE i LK

Izvor: Objektiv.rs

Komentari (0)

    Trenutno nema komentara. Budite prvi koji će komentarisati!

Ostavite komentar