Real razočarao: Rajković “odbranio” poene Majorci!

Real u lošem raspoloženju putuje na Svetsko klupsko prvenstvo

Aktuelni šampioni La Lige, fudbaleri Reala, pretrpeli su drugi poraz na poslednjih pet mečeva u domaćem šampionatu – Madriđani su danas izgubili u gostima od Majorke 1:0.

Real u lošem raspoloženju putuje na Svetsko klupsko prvenstvo, gde ga u sredu (20) očekuje utakmica sa Al Ahlijem.

Nisu Madriđani danas birljirali, meč su završili sa samo jednim udarcem u okvir gola, pa Barselona večeras ima priliku da pobegne na osam bodova prednosti. “Blaugrana” dočekuje Sevilju.

Jedini pogdak postignut je u 13. minutu – nakon udarca Murićija lopta je udarila Naća Fernandesa i završila u mreži.

Real je bio bled, ali je imao dobru priliku za izjednačenje. U 59. minutu je dosuđen penal za goste, ali je golman reprezentacije Srbije i Majorke Predrag Rajković odbranio udarac Asensiju. Prethodno je srpski golman u šesnaestercu oborio Vinisijusa.