Glumica Sloboda Mićalović je objavila na svom profilu na Instagramu i to na storiju da je u toku jednog dana imala probu predstave, pa predstavu i na kraju noćno snimanje. A naporan rad ju je definitivno skupo koštao jer je danas završila u bolnici.
Glumica se oglasila iz bolnice fotografijom sa bolničkog kreveta odakle je samoj sebi poručila da mora da uspori uz pesmu Imani “Slow Down” (Uspori).
– Kad je frka pravac bolnica i bude sve dobro – napisala je Sloboda.

Iako je veoma posvećena poslu, Sloboda ne krije da joj je vera glavni pokretač i nedavno je govorila na tu temu:
– Verujem u Boga, verujem u ljubav, verujem u Isusa. Moramo da verujemo u čuda da bi se dešavala. Ako nemamo veru ništa nam drugo ne preostaje u životu, to je moje mišljenje. Verujem da su nam neke stvari predodređene. Bez vere nema života. Nikog neću da vučem za rukav. Trudim se da živim svoju veru – izjavila je glumica.
BONUS VIDEO:
Komentari (0)