Nije derbi samo Zvezda – Partizan: Najvažnija beogradska utakmica ovog vikenda na Karaburmi! (VIDEO)

Igra se u subotu od 14 časova na Karaburmi

Instalirajte našu iOS ili Android aplikaciju
Foto: Printscreen

Najveća svetkovina u srpskom fudbalu je derbi između Partizana i Crvene zvezde,

Međutim, postoji još mnogo takvih utakmica u našoj zemlji, samo u nižim ligama, gde se trenutno nalaze i nekadašnji superligaši – OFK Beograd i Zemun.

Poznat je rivalitet ova dva kluba, ali i njihovih navijača, a ta utakmica je na meniju ovog vikenda. Igra se u subotu od 14 časova na Karaburmi, u okviru 12. kola Srpske lige Beograd.

Gledajući tabelu, ekipa iz Gornje varoši je blagi favorit, ali su rezultati u obe ekipe u poslednje vreme promenjivi, ali pošto imaju ambiciju za viši rang treba očekivati dobar i otvoren fudbal, jer Zvezdara i Torlak beže Zemunu dva, a OFK Beogradu pet bodova.

Navijači su već počeli sa najavama i prepucavanjima, a ranijih godina su umeli da se na utakmicama istaknu sjajnim koreografijama, pa bi to mogli da očekujemo i u subotu.

Prethodne sezone je OFK Beograd slavio na vrućem gostovanju kod najvećeg rivala rezultatom 3:1, a na Karaburmi su “romantičari” u poslednjim sekundama postigli gol za izjednačenje i tako su sprečili osvetu Zemuna, zbog ishoda iz prvog dela.

Bonus video:

Izvor: Objektiv.rs

Komentari (0)

    Trenutno nema komentara. Budite prvi koji će komentarisati!

Ostavite komentar