Vladimir Gaćinović je napustio klupu Novog Pazara.
Iskusni strateg je otišao iz klua u trenutku kada ekipa ima 26 poena u Mozzart Bet Superligi Srbije i drži peto mesto na tabeli.
Novopazarci su se tim povodom oglasili kratkim saopštenjem na klupskoj internet stranici, u kojem se navodi da je Gaćinović podneo zahtev da se ugovor raskine.
– Trener Vladimir Gaćinović iz razloga privatne prirode i potrebe da bude u Novom Sadu, zamolio nas je raskinemo ugovor, koji je bio zaključen na godinu dana. S obzirom na veliki doprinos i odlične rezultate koje je Novi Pazar ostvario pod njepovim vođstvom, klub je odlučio da izađe u susret treneru. Iako je ovo neuobičajena, a istovremeno nezazhvalna situacija za klub, trener Gacinović je ostavio toliko dubok trag u našem gradu, pa bi svaka druga odluka bila neljudska – stoji u saopštenju.
– Pred nastavak prolećnog dela prvenstva postoji realna mogućnost da se saradnja Novog Pazara i trenera Gacinovica nastavi. Maeastro uz tebe smo, čekamo te nazad u tvoj Pazar – piše u poslednjoj rečenici.
Vladimir Gaćinović stigao je letos u Novi Pazar, posle odlaska Tomislava Sivića. Sa ekipom je tokom jeseni ostvario osam pobeda, dva remija i pet poraza, a u jednom trenutku držao je i čelnu poziciju na tabeli.
Bonus video:






Komentari (0)