Jedna osoba je preminula, a tri su povređene u masovnoj pucnjavi koja se sinoć nešto pre ponoći dogodila u ugostiteljskom objektu kod Zvornika.
Pucnjava se dogodila u ugostiteljskom objektu na Kiseljačkom putu.
– PU Kozluk je sinoć oko 23:05 sati dobila dojavu da su u Opštu bolnicu Zvornik primljena četiri pacijenta sa povredama nanesenim vatrenim oružjem. Jedna osoba je preminula od nanesenih povreda, dok su preostalih tri zadržane na lečenju. Jedna od njih je u teškom stanju – potvrdila je za Klix.ba portparol PU Zvornik Danijela Mađarević.
Dodala je da se počinilac nakon pucnjave zaputio u nepoznatom pravcu i policija traga za njim.
– Policija intenzivno traga za počiniocem krivičnih dela “teško ubistvo” i “ubistvo u pokušaju” – rekla je Mađarević.
Prema nezvaničnim saznanjima, razlog pucnjave su nerezjašnjeni odnosi od ranije.
Više informacija o ovom incidentu, kao i o stanju povrijeđenih bit će poznato nakon uviđaja koji vrše pripadnici PU Zvornik.
BONUS VIDEO
Komentari (0)