Ima LJUBAVNIKA, a mužu to ne smeta: “Kad je on tu, ja spavam na KAUČU, inače sam u krevetu s njom” (FOTO)

Simon nije samo tako želeo da odustane od njihove veze kada su se Ema i njegova supruga Keli razišle

Instalirajte našu iOS ili Android aplikaciju
Foto: Printscreen

Ema Fedigan (38) i njen suprug Robert (40) iz Australije, oboje zaposleni u zdravstvu, upoznali su se u 20-im godinama. Ona je, kaže, od početka veze otvoreno govorila o svojoj panseksualnosti, ali nikada nije dobila priliku da istraži svoje želje, jer je bila previše zauzeta podizanjem četvorice sinova.

Bračni par Ema i Robert su pre tri godine odlučili “da prošite seksualne horizonte” pa su upoznali bračni par sličnih sklonosti, Simona Berija i njegovu partnerku Keli.

S Keli su se brzo zbližili, ali Ema je, takođe, razvila posebnu vezu sa Simonom. Na kraju su se dogovorili da su svi bliski sa svima, u seksualnom smislu, osim dvojice muškaraca međusobno, pošto nemaju homoseksualnih sklonosti.

Ali, njihova romansa se ugasila kada je Ema prekinula vezu s Keli, “jer su imale lošu komunikaciju” pa je automatski i Robert prekinuo kontakt s njom. Ali, Ema i Simon nisu želeli da njihova veza završi jer su postali vrlo bliski.

– U jako sam lepoj vezi sa Simonom, a Robert i ja smo u braku od 2006. godine. Rob je moj najbolji prijatelj i ne bih mogla da živim bez njega, ali nije pošteno očekivati da naši partneri ispunjavaju sve naše potrebe – rekla je Ema.

– Ljubav je beskonačna i nije rezervisana samo za jednu osobu. Naši dečaci obožavaju Simona – dodala je.

– Ema i ja smo se odmah povezali, na samom početku, a Rob i ja smo prijatelji. On dve nedelje radi i odsutan je od kuće pa je nedelju dana kod kuće. Ako je on kod kuće, ja spavam na kauču, ali kada ga nema, u krevetu sam s Emom – nadovezao se Simon.

Kaže kako nije samo tako želeo da odustane od njihove veze kada su se Ema i njegova supruga Keli razišle. Priznaje da se ponekad pojavi ljubomora, ali shvata da je sve to deo ljudske prirode, emocija o kojoj treba razgovarati.

Ema ne planira da ima dete sa Simonom, ali “ako ostane trudna, neće imati ništa protiv toga”, prenosi The Sun.

BONUS VIDEO:

Izvor: The Sun

Komentari (1)

Ostavite komentar

  1. Poligamija ili poliamorija je takva budalaština da nemam reči. Samo muškarac koji nije muškarac bi pristao na takve gluposti jer se po pravilu uvek završi tako da žena ima drugog a muškarac nema nikoga. Zašto je tako...prosudite sami.

    Odgovori