Ljubitelji filmova, najnovija ostvarenja iz sveta kinematografije će pravo sa bioskopskog platna moći da pogledaju u udobnosti svog doma na mojoff platformi, kao i filmove koji su upravo završili svoje bioskopsko prikazivanje ili uopšte nisu našli svoje mesto na repertoaru.
Osluškujući potrebe ljubitelja filmova, organizatoru su osmislili da novonastali online bioskop živi i radi po sistemu i konceptu pravih bioskopa.
Zavirimo u svet filmskog majstora: Dokumentarac “Kjubrik o Kjubriku” onlajn
Poput odlaska u salu, za filmove će postojati dnevna karta, koju će gledaoci moći da kupe online, kao i na blagajnama bioskopa.
Moj OFF oborio sve rekorde: 290.000 gledalaca posetilo prvi onlajn festival
Zahvaljujući prvom Online filmskom festivalu MOJ OFF, u saradnji sa Kombank Dvoranom, Multipleksom CineGrand i Bioskopom Vilin Grad, sada je dostupan izbor najnovijih filmova koji mogu da se pogledaju jednim klikom gde god u Srbiji i regionu.
Ni pandemija ih neće zaustaviti: Holivud planira još jedan rimejk – na redu je horor klasik (VIDEO)
Direktor Kombank Dvorane Igor Stanković poručuje da odlazak u bioskop i druga kulturno – umetnička, zabavna mesta „treba da postanu svetilišta i ujedno čistilišta, ka boljem i humanijem životu kome moramo kao društvo da težimo. “Najteži trenuci od kada postoji svet su nas povezivali u zajedništvo, sam trenutak tajne večere pre više od dve hiljade godina je trenutak zajedništva. Socijalizacija kao kategorija neophodnosti je neizbrisiva iz našeg koda i tradicije, to je neotuđivi deo našeg bića. Bioskop nam je preko potreban, socijalizacija nakon samoizolacije je nešto što će nam biti potrebno jednako kao što je to danas ostajanja kod kuće”, poručuje Stanković.
Pratite nas i putem iOS i android aplikacije – Objektiv.rs







Komentari (0)