Kriminalni klupko Crne Gore nastavlja da se ODMOTAVA: Nova HAPŠENJA nakon pokušaja samoubistva Medenice

Vesni Medenici je u sredu određen pritvor do 30 dana

Instalirajte našu iOS ili Android aplikaciju
Foto: Printscreen

U nastavku akcije koja je počela privođenjem bivše predsednice Vrhovnog suda Crne Gore Vesne Medenice danas su uhapšene još dve osobe u Baru i Ulcinju.

Uhapšeni su S.K. i M.B, za koje se sumnja da su članovi kriminalne grupe.

Instalirajte našu iOS ili Android aplikaciju – Objektiv.rs

Medenica je uhapšena 17. aprila na podgoričkom aerodromu, a jutro nakon hapšenja joj je pozlilo i primljena je u Urgentni blok Kliničkog centra Crne Gore.

Specijalno državno tužilaštvo je sumnjiči da je počinila dva krivična dela – stvaranje kriminalne organizacije i protivzakonit uticaj.

Njoj je u sredu odlukom sudije za istragu Višeg suda Suzane Mugoše određen pritvor do 30 dana.

Medenica je, prema navodima podgoričkih medija, u sredu uveče pokušala je da izvrši samoubistvo u Kliničkom centru Crne Gore, što je sprečeno intervencijom bolničkog osoblja i policijaca.

Medenica se, kako navode mediji, sada nalazi u stabilnom stanju.

BONUS VIDEO:

Izvor: Tanjug

Komentari (0)

    Trenutno nema komentara. Budite prvi koji će komentarisati!

Ostavite komentar