Specijalno tužilaštvo u Beogradu predložilo je danas sudu da odredi pritvor i raspiše međunarodnu poternicu za saradnicma Darka Šarića (51), saznaje Objektiv. Kako saznajemo od izvora bliskih istrazi, pritvor i poternica su zatraženi za šest osoba.
– Tužilaštvo je podnelo predlog za određivanje pritvora i raspisivanje međunarodne poternice za Bojanom Stanojkovićem, policajcima Danilom Stojanovićem, Milutinom Radovanovićem, Nikolom Spasojevićem, Stefanom Andrejićem i Markom Vukićem. O predlogu treba da odluči Specijalni sud – kaže izvoir Objektiva.
Instalirajte našu iOS ili Android aplikaciju – Objektiv.rs
Inače, danas je kod tužioca saslušan Aleksandar Bošković (38), koji se sumnjiči da je bio član Šarićeve grupe, koja je učestvovala u podmetanju bombe pod auto svedoka Gorana Nikolaševića (53) iz Valjeva.
Piše: D. Ćuruvija
BONUS VIDEO






Komentari (0)