Skandal sportske zvezde: Doveden je u vezu s najvećim narko kartelom u Evropi, traje potera u tri države!

SAD nude pet miliona dolara nagrade za bilo koju relevantnu informaciju o Danijelu

Instalirajte našu iOS ili Android aplikaciju
Foto: SplashNews.com / Splash / Profimedia

Sportsku planetu je uzdrmao skandal kakav se ne pamti. Kako prenosi Bi-Bi-Si, irski narko-kartel Kinehan, nazvan tako po njegovom šefu, Danijelu Kinehanu, postao je glavna meta policija Republike Irke, Sjedinjenih Američkih Država i Velike Britanije, jer se smatra jednim od najvećih u Evropi. Takva informacija ne bi imala mnogo veze sa sportom, da se upravo Danijel Kinahan ne dovodi u tesnu vezu sa bokserskim šampionom Tajsonom Fjurijem.

Pomenuti 33-godišnjak je Fjuriju svojevremeno bio savetnik, a i jedan je od osnivača “MTK Globalne agencije”, koja zastupa veći broj vrhunskih boksera, među njima i Fjurija i Majkla Konlena.

Instalirajte našu iOS ili Android aplikaciju – Objektiv.rs

Iako je sam Danijel Kinehan naveo da je tu kompaniju napustio 2017, te da sa njom više nema veze, Fjuri je prošle godine baš pomenutoj osobi javno zahvalio što je organizovao svetski spektakl u kome se on borio sa braniocem svetskih titula, Entonijem Džošuom.

Inače, u toku je velika potera za članovima narko-kartela Kinehan, a SAD nude pet miliona dolara nagrade za bilo koju relevantnu informaciju o Danijelu, njegovom bratu Kristoferu mlađem (41) i njihovom ocu, Kristoferu starijem (65). Na poternici još četiri člana ove kriminalne organizacije.

Bonus video:

Izvor: Objektiv.rs

Komentari (0)

    Trenutno nema komentara. Budite prvi koji će komentarisati!

Ostavite komentar