Željko Obradović blistao od sreće, pa poslao posebnu poruku: Hvala im što su nam pomogli!

Ubedljiva pobeda crno-belih

Instalirajte našu iOS ili Android aplikaciju
Foto: Starsport

Trener košarkaša Partizana Željko Obradović rekao je danas da je njegova ekipa igrala ozbiljno od prvog do poslednjeg minuta meča sa Megom, kao i da želi da čestita igračima na pobedi.

– Mislim da smo igrali veoma ozbiljno od prvog do poslednjeg minuta i zato želim da čestitam mojim igračima, ali i da se zahvalim ljudima koji su došli da nam pomognu da odigramo utakmicu kako treba – rekao je Obradović, preneo je klupski sajt.

Instalirajte našu iOS ili Android aplikaciju – Objektiv.rs

Košarkaši Partizana pobedili su danas na gostovanju ekipu Mege sa 97:68, u utakmici 26. kola ABA lige.

Partizan je trenutno vodeći na tabeli ABA lige sa 21 pobedom i četiri poraza, ali crno-beli imaju tri utakmice više od drugoplasirane Crvene zvezde.

Mega je od ranije bez šanse za plasman u plej-of, a trenutno zauzimaju osmo mesto sa devet pobeda i 16 poraza.

Obradović je dodao da njihov rival igra specifičnu košarku, a čestitao je i treneru Mege Vladimiru Jovanoviću na rezultatima sa tom mladom ekipom.

– Ovaj mladi tim igra dobro i u ovom meču je pokazao šta ga krasi. Kada igraš protiv mladog tima moraš da shvatiš da moraš da imaš motivaciju kakvu oni imaju – rekao je Obradović.

Do kraja regularnog dela Partizan će u zaostaloj utakmici dočekati Cibonu, a Mega će gostovati Krki.

Bonus video:

Ko je Novakov rival? Majka mu je Ruskinja, otac ima švedski pasos, a on je “lud” i igra za ovu selekciju!

Izvor:

Komentari (0)

    Trenutno nema komentara. Budite prvi koji će komentarisati!

Ostavite komentar