Pevačica Ksenija Pajčin pronađena je mrtva u svom stanu na Voždovcu u Beogradu 16. marta 2010. godine, zajedno sa dečkom, manekenom Filipom Kapisodom koji ju je zveski ubio hicem iz pištolja, a zatim izvršio samobistvo.
Tela je pronašla Ksenijina majka.
Instalirajte našu iOS ili Android aplikaciju – Objektiv.rs
Sahranjena je 20. marta 2010. na Novom Groblju u Beogradu, a prijatelji i poštovaoci pevačice se ne mire da jedne od najlepših pevačica sa ovih prostora nema već 12 godina.
Poznati maneken Filip Kapisoda i Ksenija Pajčin imali su vezu koja je punila novinske stupce. Njihova ljubav bila je burna, puna skandala, voleli su se i mrzeli, a 16. mart je dan koji njihovi bližnji neće nikada zaboraviti.
Sada se pojavila i retka fotografija iz detinjstva pevačice na kojoj je pozirala sa svojim bratom od ujaka Urošem i koja je rastužila fanove i podsetila na prolaznost života.
BONUS VIDEO:







Komentari (0)