Vučić o Đokoviću i Australiji: Federer i Nadal su sveci, a Novak nije jer je Srbin

Predsednik Vučić je rekao da su se u Australiji iživljavali nad srpskim teniserom da bi demonstrirali silu

Instalirajte našu iOS ili Android aplikaciju
Foto: Objektiv.rs/Tamara Trajkovic

Predsednik Srbije, Aleksandar Vučić je govoreći o situaciji sa Novakom Đokovićem i njegovim odlaskom iz Australije rekao da su se nad Đokovićem iživljavali zbog svojih izbora.

Instalirajte našu iOS ili Android aplikaciju – Objektiv.rs

– Novak Đoković je otišao u Australiju jer su oni rekli da postoji izuzeće. Imao je validne testove iz Srbije i sve je urađeno u skladu sa zakonom, o tim teorijama zavere po mrežama me je sramota i da govorim – rekao je predsednik.

Predsednik je dodao da su za njih Federer i Nadal sveci a Đoković nije jer je Srbin.

– Oni su ga za zaustavili da bi se iživljavali na njemu, zbog njihovih izbora, da pokažu silu, da svi moraju da poštuju mere koje su doneli. Federer i Nadal su sveci a Đoković nije jer je Srbin – istakao je on.

BONUS VIDEO:

Izvor: Objektiv.rs

Komentari (0)

    Trenutno nema komentara. Budite prvi koji će komentarisati!

Ostavite komentar