Kirjos otkrio detalje razgovora s Novakom Đokovićem: Ove reči će Srbinovi fanovi večno zapamtiti!

Kirjos je u Melburnu osvojio prvu grend slem titulu u karijeri, pošto je u muškom dublu došao do pehara zajedno sa sunarodnikom Tanasijem Kokinakisom

Instalirajte našu iOS ili Android aplikaciju
Foto: Baus/CSM / Shutterstock Editorial / Profimedia

Najbolji teniser sveta Novak Đoković je u januaru doživeo pravu torturu u Australiji, a na iznenađenje mnogih najglasniji na Noletovoj strani bio je Nik Kirjos.

Novak je skoro dve nedelje proveo u migrantskom hotelu, koji više liči na zatvor, da bi na kraju bio deportovan.

Instalirajte našu iOS ili Android aplikaciju – Objektiv.rs

Australijanac Nik Kirjos je stao u odbranu Novaka i javno je kritikovao vlasti svoje zemlje, a sada je izjavio da bo opet sve isto uradio.

– Pričao sam malo sa Novakom, kontaktirao me je pošto sam stao u njegovu odbranu. Branio bih Novakove interese i da nisam bio tamo. Branio bih bilo koga, ali on me je kontaktirao, želeo je samo da razume zašto sam to tada uradio. Mislio je da sam i dalje ljut na njega – rekao je Kirjos u radio programu “Kajl i Džeki O”.

Kirjos je u Melburnu osvojio prvu grend slem titulu u karijeri, pošto je u muškom dublu došao do pehara zajedno sa sunarodnikom Tanasijem Kokinakisom.

Bonus video:

Izvor: Objektiv.rs

Komentari (0)

    Trenutno nema komentara. Budite prvi koji će komentarisati!

Ostavite komentar