Klop u isto vreme šokantan i realan: Ne možemo ovako da nastavimo Premijer ligu!

Nemac govorio o aktuelnoj situaciji sa kovidom-19 koji je ponovo vrlo prisutan među igračima

Instalirajte našu iOS ili Android aplikaciju
Foto: EPA-EFE/PETER POWELL

Menadžer Liverpula Jirgen Klop izjavio je da je trenutno nemoguće nastaviti Premijer ligu prema predviđenom rasporedu utakmica zbog celokupne situacije sa koronavirusom.

Kako je preneo Skaj, predstavnici lige i klubova sastaće se danas na razgovorima o kalendaru takmičenja. Predviđeno je da se mečevi igraju 26, 27, 28, 29. i 30. decembra.

Instalirajte našu iOS ili Android aplikaciju – Objektiv.rs

Inače, zbog koronavirusa ovog vikenda odloženo je pet utakmica, što je uznemirilo nemačkog stručnjaka.

– Igrali smo u sredu, u nedelju i utorak, to nije moguće – mi nemamo igrače. Može da se dogodi da imamo još jedan ili dva slučaja, pa će igrači morati u karantin. Da igramo 26. i 28. to zaista nije moguće. Želeli bismo da igramo, ali biće nam potrebna pomoć oko rasporeda – rekao je Klop za Skaj.

Menadžer Liverpula je istakao da je neophodno sesti i razgovarati.

– Najvažnija stvar o kojoj bi trebalo da razgovaramo je da li možemo da nastavimo ili ne, ali ako nastavljamo, onda ne možemo kao što je planirano. Ako ne budemo mogli i napravimo pauzu i to mi je u redu. Pre korone su govorili da imamo pomalo gust raspored. A sada nam je korona zadala pravi udarac i rekla nam da ne možemo ovako da nastavimo – dodao je on.

Liverpul je trenutno drugi na tabeli Premijer lige, pošto posle 18 kola ima tri boda manje u odnosu na aktuelnog šampiona Mančester siti.

Bonus video:

Izvor: Objektiv.rs

Komentari (0)

    Trenutno nema komentara. Budite prvi koji će komentarisati!

Ostavite komentar