Od četvrtka 26. marta na kanalu Jugoslovenskog dramskog pozorišta na Jutjubu i sajtu jdp.rs moći ćete da pogledate snimke predstava.
Lep gest: I Atelje 212 prikazuje svoje predstave preko interneta
Čekajući momenat kada ćemo ponovo početi da igramo i srećemo se iz večeri u veče, Jugoslovensko dramsko pozorište želi da ostane u kontaktu sa vama na jedini način koji je moguć u uslovima kada je najodgovornije prema sebi i zajednici ostati kod kuće. Prva predstava koju ćemo vam prikazati je Hadersfild Uglješe Šajtinca u režiji Aleks Čizholm. Početak striminga je u 21h i moći ćete da je gledate tri naredna dana”, rekli su iz pozorišta i naglasili:
“Novu predstavu gledaćete narednog četvrtka 2. aprila. Takođe u 21h, emitovaćemo predstavu “Bure baruta”, u četvrtak 9. aprila emitovaćemo predstavu Skakavci Biljane Srbljanović, dok je u četvrtak 16. aprila na programu JDP TV-a predstava Mletački trgovac Vilijama Šekspira u režiji Egona Savina”.
Pratite nas i putem iOS i android aplikacije – Objektiv.rs







Komentari (0)