Ovo je MUŽ Anice Dobre kog retko viđamo u javnosti: Ima SINA iz prvog braka, a evo čime se bavi (FOTO)

On i Anica imaju ćerku Minu

Instalirajte našu iOS ili Android aplikaciju
Foto/PrintScreen/Youtube

Glumica Anica Dobra na javnoj sceni Srbije prisutna tri decenije, o svoj porodici ne priča često, ali je ipak, poznato je da uživa u srećnom braku već više od 20 godina i da ima ćerku Minu.

Jedna od najlepših srpskih glumica je u braku sa Miodragom Mićom Sovtićem, dugogodišnji je predsednik fubalskog kluba “Dorćol”, dok je njegov sin Miloš sekretar stručnog štaba “gaučosa”.

Instalirajte našu iOS ili Android aplikaciju – Objektiv.rs

Miodrag se trudi da i pored poznate žene, ali i ćerke koja je krenula majčinim stopama, ostane anoniman, te ga retko viđamo u javnosti.

Kao što mnogi već znaju, Anica je jedan deo života provela u Nemačkoj, a zatim se vratila u Beograd i na Dorćolu uživa sa porodicom.

BONUS VIDEO:

Izvor: Objektiv.rs

Komentari (0)

    Trenutno nema komentara. Budite prvi koji će komentarisati!

Ostavite komentar