Koliko je velika opsednutost hrvatskih medija predsednikom Srbije Aleksandrom Vučićem govori i podatak da ga je hrvatska Nova televizija juče u programu potpisala kao “Predsjednik RH”.
Naime, oni su u emisiji “Pregled nedelje” u prilogu u kom se pominje Vučić, srpskog predsednika potpisali kao “predsednik Republike Hrvatske”.
Instalirajte našu iOS ili Android aplikaciju – Objektiv.rs
Ovo jasno svedoči o tome koliko su hrvatski mediji iskompleksirani zbog činjenice da je Srbija pod vođstvom predsednika Vučića doživela procvat i postala lider u regionu.
Podsetimo, nedavno su hrvatski mediji u jednom danu objavili i emitovali 122 vesti, izveštaja, izjave, teksta i emisije o Vučiću.
To govori o dubokoj frustriranosti Hrvatske i preziru prema sopstvenim liderima i, istovremeno, o potpunoj opsednutosti hrvatskih funkcionera predsednikom Srbije. Opširnije o tome čitajte klikom OVDE.







Komentari (0)