Sramne PROVOKACIJE! Na KiM osvanuo grafit zločinačke UČK: Parola na kući u srpskoj opštini (FOTO)

Do ovog incidenta dolazi u danima kada se srpski narod na prostoru Kosova i Metohije suočava da snažnim pritiscima i brutalnim pretnjama Prištine

Instalirajte našu iOS ili Android aplikaciju
Foto: Kancelarija za KiM, Youtube/ Kosovo Online/Printscreen/

Kancelarija za KiM oštro je osudila najnoviji incident koji ima za cilj da zaplaši i otera Srbe sa svojih ognjišta, ali ističe da naš narod prepoznaje pozadinu ove poruke i neće nasesti na provokacije.

Na zidu kuće u srpskoj opštini Klokot danas je osvanuo ispisan grafit koji slavi terorističku organizaciju UČK, saopštila je Kancelarija za Kosovo i Metohiju.

Instalirajte našu iOS ili Android aplikaciju – Objektiv.rs

– Do ovog incidenta dolazi u danima kada se srpski narod na prostoru Kosova i Metohije suočava da snažnim pritiscima i brutalnim pretnjama Prištine, kada se Srbi privode i hapse zbog poštovanja Briselskog sporazuma i isticanja simbola Zajednice srpskih opština, koji se cepaju, prelepljuju i skidaju –  navadeno je u saopštenju.

BONUS VIDEO:

Izvor: Tanjug

Komentari (0)

    Trenutno nema komentara. Budite prvi koji će komentarisati!

Ostavite komentar