Igor Kokoškov napustio je Fenerbahče posle samo jedne sezone provedene na klupi turskog tima i nalazi se na putu za Dalas, u kom će ubuduće obavljati ulogu asistenta Džejsona Kida.
Upravo zato je uprava istanbulskog kluba krenula u ekspresnu potragu za novim trenerom, a deluje da će to biti niko drugi nego Aleksandar Đorđević.
Instalirajte našu iOS ili Android aplikaciju – Objektiv.rs
Kako prenose dobro obavešteni strani novinari, bivši selektor Srbije je stigao na pregovore sa Fenerom i vrlo moguće da će uskoro biti postignut dogovor.
Fenerbahçe Beko Istanbul has started talks with Aleksandar Djordjevic. Per @yagosabuncuoglu
— Luca D'Alessandro (@LucaDa18) July 27, 2021
Podsetimo, Đorđević je nedavno osvojio italijansku ligu sa Virtusom, koji uprkos tome nije želeo da produži saradnju sa srpskim stručnjakom. U svojoj karijeri Đorđević je vodio Virtus, reprezentaciju Srbije, Olimpiju Milano, Beneton, Panatinaikos i minhenski Bajern.
Ispovest verenika Milice Mandić samo na Objektivu – ovako je on video njen istorijski uspeh!







Komentari (0)