Osvajanje Vimbldona čestitali su Novaku Đokoviću i njegovi najveći rivali Rafael Nadal i Rodžer Federer.
Srpski teniser je titulom u Londonu došao do 20. grend slem trofeja, čime se izjednačio sa pomenutom dvojicom.
Instalirajte našu iOS ili Android aplikaciju – Objektiv.rs
U svojoj čestitki upućenoj Novaku, Nadal je posebno istakao upravo taj podatak, da svi sada imaju po 20 pehara.
– Hvala Rafa! Definitivno neverovatno za nas trojicu. Vidimo se uskoro – napisao je Novak u odgovoru Špancu.
Gracias Rafa! Definitely amazing for us 3. See you soon! https://t.co/Zc0Bq9Rr95
— Novak Djokovic (@DjokerNole) July 12, 2021
Đokovića čeka kraći predah, ali i odluka da li će nastupiti na Olimpijskim igrama.
Nakon toga, na US Openu, napašće 21. Grend slem.
BONUS VIDEO:







Komentari (0)