Svečana subota na “Marakani”: Posle izbora sledi proslava i “bal na vodi”

Mnogo toga očekuje ljude iz Ljutice Bogdana ovog vikenda

Instalirajte našu iOS ili Android aplikaciju
Foto: Marko Djokovic/Starsportphoto©

Zvezda je od pre nekoliko dana po 32. put u istoriji postala prvak države, a u vitrinama se ponovo zasijao dobro poznati pehar.

I pored nezgodne situacije sa pandemijom koronavirusa na keju između Brankovog i Železničkog mosta od 19:30 biće priređena proslava titule.

Instalirajte našu iOS ili Android aplikaciju – Objektiv.rs

U tom trenutku će Savom zaploviti brod sa igračima Crvene zvezde i stručnim štabom, dok će ih navijači pozdraviti sa obale.

Istog dana u ranim jutranjim časovima biće održani izbori u okviru kluba. Ovoga puta biraće se 36 izbornih članova (spisak kandidata i njihove biografije mogu se videti na klupskom sajtu), dok preostala 34 delegiraju udruženje navijača (15), sekcija veterana (8), SD Crvena zvezda (3), zaposleni u klubu (3), predstavnici sponzora (2), Srpska pravoslavna crkva (1), Srpska akademija nauka i umetnosti (1) i Beogradski univerzitet (1).

Pravo da glasaju na ovim izborima imaju svi punoletni članovi sa aktivnim članstvom na dan raspisivanja izbora, 29. aprila 2021. godine.

Spektakl na Severu je najava za nešto neviđeno u Srbiji: “Delije” nagovestile veličanstvene scene (VIDEO)

Izvor: Objektiv.rs

Komentari (0)

    Trenutno nema komentara. Budite prvi koji će komentarisati!

Ostavite komentar