U Republici Srpskoj nema obolelih od korona virusa

Deset osoba testirano, rezultati negativni

Instalirajte našu iOS ili Android aplikaciju
Foto/Printscreen/You Tube

U Republici Srpskoj nema obolelih od koronavirusa, izjavila je danas Jela Aćimović, epidemiolog u Institutu za javno zdravstvo Republike Srpske. Ona je poručila da ljudi koji imaju simptome respiratorne infekcije ne treba da se plaše, ako nisu putovali u neku od zemalja u kojima je utvrđen virus, prenela je RTRS.

“Deset osoba koje su putovale dobile su simptome koji liče na koronavirus. Svi testovi su, međutim, bili negativni na taj virus. Ljudi koji su došli sa putovanja, treba da se jave nadležnom epidemiologu ili da se telefonom jave da bi dobili uputstva šta da rade”, istakla je Aćimovićeva.

U Austriji raste broj zaraženih koronavirusom

Pratite nas i putem iOS i  android aplikacije – Objektiv.rs

Izvor: Tanjug

Komentari (0)

    Trenutno nema komentara. Budite prvi koji će komentarisati!

Ostavite komentar