RAZLUPAN SALON Marije Bulat?! Supruga pevača u strahu

Misli da je sve zbog nedavne afere sa narkoticima

Instalirajte našu iOS ili Android aplikaciju
Foto: E-stock

Supruzi pevača Marka Bulata, Mariji, danas je, kako piše Alo, razlupan salon za negu lepote koji drži u Beogradu.

Marija navodno sumnja da se sve desilo zbog medijske prašine koja se podigla oko njenog imena kada je nedavno imala skandal sa narkoticima i policijom.

Oglasila se Marija Bulat nakon HAPŠENJA: U mom salonu nije pronađeno NIŠTA…

Instalirajte našu iOS ili Android aplikaciju – Objektiv.rs

Marija je sada u strahu, jer ne želi da se nešto loše desi njenoj porodici, s obzirom na to da, kako je istakla, nije kriva, niti povezana sa mutnim radnjama.

“Prilikom intervencije policijskih snaga, prisustvovala sam hapšenju N.N. lica koje se odigralo u neposrednoj blizini mog lokala. Tokom racije je izvršen nasilni upad u moj lokal dok su tragali za drugim osumnjičenima, bez najave i predstavljanja, čime mi je naneta velika materijalna šteta. Sve sporne supstance, oprema za dilovanje droge i novac pronađeni su van mog lokala, mog stana i van mojih kola”, rekla je Marija ranije kada su mediji pisali da je uhapšena.

Izvor: Objektiv.rs, Alo

Komentari (0)

    Trenutno nema komentara. Budite prvi koji će komentarisati!

Ostavite komentar