U Napulju se otvorila DŽINOVSKA RUPA ispred kovid bolnice: Ogroman krater progutao automobile (VIDEO)

Na parkingu u blizini kovid centra u Napulju jutros se uz buku, lomljavu i zvuk eksplozije otvorio veliki krater u zemlji, dubok 20 metara.

Instalirajte našu iOS ili Android aplikaciju
Foto: Youtube Printscreen

Ne zna se da li ima povređenih građana, a u ponor su se uz buku sručile tone zemlje, asfalta, kamenja i nekoliko automobila koji su tu bili parkirani.

Na licu mesta, piše agencija Agi, nalaze se vatrogasci koji uz pse tragače pokušavaju utvrditi da li se među urušenim materijalom i vozilima nalaze i osobe.
Za sada nema informacija o povređenima ili eventualno nestalim.

Krater i urušavanje zemlje su oštetili kablove i cevi pa je bio neophodno evakuisati hostel, zgradu gde su smešteni lakši kovid pacijenti, ali centralna bolnica i glavni kovid-centar nisu pretrpeli štetu niti su ugroženi, pa nastavljaju sa radom.

Vlasti isključuju mogućnost namerne eksplozije, a policija istražuje uzroke.

Agencija podseća da su proteklih dana u Naupulju bile velike kiše.

Izvor: Tanjug

Komentari (0)

    Trenutno nema komentara. Budite prvi koji će komentarisati!

Ostavite komentar