Neverovatne scene viđene su u nedelju na trci u Sofiji kada je naša Olivera Jevtić bila gurnuta od strane jednog trkača.
Srpska atletičarka je zbog toga bila bez svesti i povredila kuk, a verovatno neće moći da se takmiči na Olimpijskim igrama naredne godine. Sada se oglasio i čovek koji ju je namerno gurnuo.
Instalirajte našu iOS ili Android aplikaciju – Objektiv.rs
Iako se na snimku jasno vidi da je namera postojala, Bojan Vačev tvrdi da on to nije učinio namerno i da nikoga na toj trci nije želeo da povredi.
Vačev se, uprkos snimcima, sada izvinjava i traži da se prestane sa “pozivima na linč” na njegov račun.
Dobro su košarkaši Zvezde počeli novu sezonu, a večeras (19.00) dočekuju Žalgiris, koji u Evroligi ima dve pobede u dva kola, i ako crveno-beli slave, biće to veliki podstrek za nastavak sezone.
“Želim da iskoristim svoje pravo i odgovorim. Naglašavam da sudar nije bio nameran i da nije nastao iz nekih sebičnih potreba. Lično ne poznajem Oliveru Jevtić i želim da iskoristim ovu priliku da se iskreno izvinim njoj i njenim najbližima zbog traume koja je sprečila da učestvuje u događaju”, počeo je da se pravda, prenosi Mondo.
Vačev kaže i da nije dobio dobio novac da Oliveru Jevtić izbaci iz trke.
“Sumnje javnosti da me je finansijski motivisala treća strana su apsolutno lažne i duboko su me pogodile. Ne mogu da verujem da sam zaslužio ovakvu inkviziciju i linč, a jasno mi je da ih ima nakon čitanja brojnih poruka koje sam dobio na društvenim mrežama”, rekao je Bojan Vačev.
On je još dodao i da je sve bila stvar njegovog neiskustva,
“Žao mi je zbog nesrećne situacije i molim sve koji su odgledali snimak da shvate da je adrenalin bio na visokom nivou, a u kombinaciji sa vremenskim uslovima i nedostatkom profesionalnog iskustva, to je dovelo do mojih nekoordinisanih pokreta koji su doveli do incidenta. Nadam se da će uvažena organizacija Maraton Sofije ubuduće obratiti pažnju na razliku u veštinama amatera i profesionalaca, tako što će ih podeliti i slabijima pružiti početnu prednost. Želim brz oporavak srpskoj sportistkinji i nesmetan nastavak karijere”, poručio je napadač na Oliveru, a preneo sajt bugarski “Sportal”.
Koliko njegove reči nemaju težinu pokazuje i snimak incidenta u kojem se jasno vidi namera Vačeva da povredi Jevtićevu…
NOVI SNIMAK incidenta u Sofiji: Bugarin od starta trke želeo da povredi Oliveru (VIDEO+FOTO)






Komentari (0)