“Možda nisam ona majka koja je svaki dan kuvala supu ali…”: Lidija priznaje nešto nesvakidašnje

Ona kaže da su sve bivše devojke njenih sinova - njene drugarice

Instalirajte našu iOS ili Android aplikaciju
Foto: Instagram/@vukiceviclidija

Glumica Lidija Vukićević priznala je da se ne meša u izbor devojaka svojih sinova, kao i da je sa svima njima izgradila prijateljski odnos, u kome ostaje čak i po njihovom raskidu.

Ona je istakla i da možda nije sinovima i njihovim partnerkama “kuvala supicu” svakog dana, ali da je sa njima razgovarala, što je prema njenom mišljenju daleko bitnije.

Instalirajte našu iOS ili Android aplikaciju – Objektiv.rs

“Zaista sam se ozbiljno bavila decom na pravi način. Možda nisam ona majka koja je svaki dan kuvala supu i meso, ali sam svaki dan razgovarala sa njima. Svaki dan sam morala da ih osetim, da vidim šta se dešavalo sa njima, pogotovo kada su bili u pubertetu. Sada mi je mnogo lakše sa njima, svoji su ljudi, lepo vaspitani. Ali, verujte mi, to je sve zato što sam se bavila njima tokom njihovog odrastanja”, tvrdi glumica, a na pitanje da li je stroga kada su devojke u pitanju odgovara kroz osmeh.

“Kakvi stroga svekrva… Ja sam srećna kada su i oni srećni. Sve bivše devojke mojih sinova su moje drugarice, one dolaze kod mene, pričam sa njima. Nikada im se u izbor devojaka nisam mešala. Mogu da me pitaju za savet, ali ne namećem svoje mišljenje”, rekla je Lidija za DeToxic.

Izvor: Objektiv.rs, deToxic

Komentari (0)

    Trenutno nema komentara. Budite prvi koji će komentarisati!

Ostavite komentar